Zajmujemy się profesjonalnym serwisem, modyfikacjami oraz personalizacją zawieszeń motocyklowych. Doradzamy, stroimy i konfigurujemy zawieszenia do motocykli terenowych, szosowych oraz torowych. Modyfikujemy przednie widelce oraz tylne amortyzatory do upodobań zawodników oraz warunków w jakich zawieszenie ma pracować. Skracamy i dostosowujemy zawieszenia terenowe do motocykli supermoto. Serwisujemy również amortyzatory do popularnych motocykli drogowych, które uznawane są za „nieserwisowalne”. Zapraszamy do kontaktu w celu weryfikacji Państwa amortyzatora pod względem możliwości jego przeserwisowania by pracował jak nowy. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać nowe amortyzatory wg. wytycznych klienta. Serwisujemy również amortyzatory skrętu wielu popularnych marek jak również te montowane fabrycznie w wielu motocyklach.

W naszych działaniach nie uznajemy kompromisów. Pracujemy na oryginalnych podzespołach oraz sprawdzonych przez nas zamiennikach. Stosujemy również komponenty wykonane wyłącznie dla nas przez firmy zewnętrzne.

Pracujemy najlepszymi możliwymi narzędziami. Większość z nich jednak jest unikatowa i wykonana wg naszych projektów opartych na doświadczeniu przy serwisowaniu zawieszeń motocyklowych.

Regularnie rozwijamy się, szkolimy i powiększamy zaplecze techniczne. Chętnie doradzamy i tłumaczymy klientom jak zawieszenie powinno pracować i jak powinno być zestrojone. Zależy nam by nasi klienci byli świadomi działania zawieszenia i tego jak sami mogą korygować jego pracę w zależności od warunków w jakich je użytkują. Nie robimy z tego tajemnicy. Staramy się w tym zakresie robić okresowe szkolenia dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych motocyklistów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.